Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psí nebe

prosinec-2011-011.jpg
 Poslední 2 týdny se Brixi přitížilo, dostávala injekce od bolesti a příčina se projevila záhy, metastáze tlačila na páteřní kanál a Brixi ochrnula. Tak jsem  5.3.2012 doprovodila svoji starou kamarádku na její poslední cestě životem. Šla za všemi které měla ráda - Aranka, Jessi, Bessi, máma Kira a Bonik kterého milovala, jako já je všechny. Moc mi chybíte....

 

 

arana1.jpg

Dnes ráno 23.10.2011, jsme nechala svoji milovanou Aranku odjejít do nebíčka, kde se jí bude dobře dýchat a nebude ji trápit žádná nemoc. Je to hrozně těžké a ten , kdo nemiluje své psy, to nikdy nepochopí. Odešel s ní i kousek mne. Je to kruté, měla 29 měsíců, takové odrostlé dítě,kterému bylo odpíráno vše co jsme chtěly- běhat, skákat, hrát si, chodit na cvičák , na výstavy, mít štěňátka a užívat život. Měla srdeční vadu , vodu na plicích a začaly jí selhávat ledviny. Rapidní zhoršení jejího stavu v posledních 2 dnech mne přimělo k tomuto kroku, když jsem viděla jak se dusí a nemůže dýchat, bylo to to nejsprávnějšjí , ovšem nejtěžší mé rozhodnutí.  

"Děkuji za všechny hezké chvíle a budu pořád vzpomínat Aranko"

 

Rhodesian Ridgeback -   stenata-003.jpgBonzo Zulu Matabele nar. 5.5.1998 ,do nebíčka šel 30.1. 2009

Byl to jediný pes , kterého jsem kdy měla a byl úžasný a jedinečný. Měl několik výstavních úspěchů - 3x CAC, OV. Poslouchal perfektně, věděl co si myslím, nemusela jsem ani mluvit. Takové jedinečné souznění .Měla jsem tu čest být jeho panička.

 Nikdy nezapomenu.

 

 

Jorkšírský teriér Jessinka nar. 28.4.2005 ,do nebíčka odešla 23.3.2009. Dostala permanentní epileptický záchvat, ze kterého se nedostala.Byla velmi poslušná a milá. Nejradši by celé hodiny nosila balónky, byla vášnivý aportér. Byla světle stříbrná a malá.

Jorkšírský teriér Besinka nar. 25.3 .2007 , do nebíčka šla 7.9.2010. Bohužel odešla tragicky.Byla velmi klidná a milá.Měla zbarvení černé s pálením. Sice trochu přerostla, ale byla učiněný anděl.

Jessinka  a  Besinka                                                                                                               

                                                            Moc mi chybíte holky

h-001.jpg