Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brixi bulterier

Brixi se narodila 3.7.2002 , již je tedy babička. Bydlí s Arankou na zahradě a je tam velitelka. Toleruje i náš nový přírůstek Sally.

 

005.jpg

 

Bohužel se u Brixi v roce 2010 na podzim rozbujel nádor v mléčné liště. S ohledem na její věk a srdíčko se bojíme ji nechat operovat , navíc se nádory nejspíš vytvoří v druhé mléčné liště.Proto se snažíme jí podzim života co nejvíce zpříjemnit.

Během července 2011 , začal nádor růst, tak uvidíme kolik nám dá času......

Dne 28.11.2011, jsem se rozhodla , že nechám Brixi operovat a podstoupíme tak rizika, která operace představuje. Naštěští operace proběhla bez problémů a bez pooperačních potíží, největší zásluju na tom má MVDr a. Marečková, za což jí patří můj velký dík. Jen lituji , že jsem měla strach a tak dlouho jsem váhala. Sice jsme nepodstoupily ani rentgen plic, abychom zjistily zda nádor metastázoval a ani jsem nádor neposlala na histologické vyšetření, nechci to vědět, když to stejně nic nezmění, kdyby měla metastáze  na plicích , jen by mně to trápilo. Takhle se Brixi viditelně ulevilo a já se utěšuji tím , že je zdravá. Takže jsem moc ráda a přeji Brixi klidné a dlouhé stáří.

Brixi prožila ještě pár bezbolestných měsíců, pak náhle ochrnula na zadní nohy-nádor metastázoval do páteřního kanálu. Proto jsem ji nechala dne 5.8.2012 odejít za Arankou, za duhový most, kde ji už nic nebolí. Pořád jsi se mnou ...